Hoe dat juist allemaal gebeurt? Met hoogtechnologische, gestroomlijnde installaties. Die van grondstof tot geneesmiddel steriel zijn. Want in Puurs worden aseptische geneesmiddelen gemaakt. In ampullen, vials, plastieken flesjes, spuiten en cartridges voor pennen.
Die moderne productie- en verpakkingssite komt er uiteraard niet zo maar. Meer dan 700 miljoen investeerde Pfizer hier de afgelopen jaren. Om de automatisering van processen te verhogen en de vriesdroogcapaciteit uit te breiden. En om een gloednieuwe eenheid van voorgevulde spuiten op te starten. Kortom: om écht het verschil te kunnen maken. Zo produceren we in onze nieuwe Vaccines Plant tal van levensreddende vaccins in opdracht van institutionele organisaties, zoals USAID, UNFPA, GAVI Alliance, WHO en UNICEF.
Dat de wereld van morgen vandaag gebouwd wordt, is in Puurs trouwens heel zichtbaar. Met twee windmolens wekt onze site zélf zijn groene energie op. En met warmtekrachtkoppeling wordt stoom gerecupereerd om te verwarmen en elektriciteit op te wekken.
Vacatures in de kijker